Nasze wyroby

NASZE WYROBY

Kolekcja kołder i poduszek Tree&Goose, to połączenie naturalnych tkanin: bawełny i ekologicznego tencelu oraz 100% puchowego wypełnienia w postaci naturalnego polskiego puchu gęsiego Klasy I. To przyjazne dla środowiska rozwiązanie gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów pościelowych oraz komfort snu.

Eko-tkanina i czysty naturalny
puch gęsi

Tencel jest włóknem pochodzenia naturalnego, który pozyskiwany jest z surowego drewna buku, a jego produkcja jest przyjazna środowisku poprzez znaczne ograniczenie zużycia wody do jego produkcji. Tkanina jest wytrzymała i bardzo przewiewna oraz posiada wspaniałe właściwości regulacji termicznej – latem chłodzi, a zimą grzeje. Włókna celulozowe pochodzenia botanicznego definiują nowy standard zrównoważonego rozwoju i naturalnego komfortu, gdyż tkanina jest niezwykle przyjazna dla skóry.

Kołdry i poduszki wypełniamy naturalnym w 100% nowym, puchem gęsim. Zaawansowana technologia oczyszczania puchu wsparta badaniami laboratoryjnymi sprawia, że wyroby pościelowe Tree&Goose są wysokiej jakości, hipoalergiczne oraz trwałe, co przekłada się na długoletnie ich użytkowanie.

Kasetonowa budowa kołdry
i wygodne poduszki

Kołdry Tree&Goose mają budowę kasetonową, która zapobiega przemieszczaniu się puchu wewnątrz kołdry, dzięki czemu pozostaje ona estetyczna i równomiernie wypełniona na całej powierzchni.

Klasa cieplna kołder:

letnia

całoroczna

zimowa

Rozmiar kołdry:

  • 140 x 200 cm
  • 160 x 200 cm
  • 200 x 200 cm
  • 200 x 220 cm

Trzykomorowe poduszki Tree&Goose zapewniają komfort snu stanowiąc wygodne podparcie dla głowy. Ich budowa sprawia, że są one solidne, ale i miękkie, dzięki zastosowaniu 100% puchu w zewnętrznej komorze oraz półpuchu w wewnętrznej, która zapobiega odkształceniom poduchy.

Rozmiary poduszek:

  • 40 x 40 cm
  • 50 x 60 cm
  • 50 x 70 cm
  • 70 x 80 cm

Dobrostan zwierząt i certyfikaty

Znakiem rozpoznawczym naszych wyrobów pościelowych jest puch pochodzący od Białej Gęsi Kołudzkiej, która hodowana jest w warunkach całkowicie naturalnych, zdrowych i bezstresowych.

Nasze kołdry i poduszki posiadają certyfikat NOMITE – przyznawany tylko produktom spełniającym najwyższe normy higieniczne, które są bezpieczne dla alergików. Z kolei certyfikat OEKO-TEX Standard 100, Klasy I, jest gwarancją norm jakościowych na światowym poziomie.

Tree&Goose to kolekcja dla ceniących sobie przyjazne środowisku rozwiązania oraz komfort w postaci zdrowego snu i przyjemności płynącej ze spania w naturalnych wyrobach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FIRMA:
Tree and Goose by Animex

ADRES:
ul. Bonarka 11,
30-415 Kraków, Polska

E-MAIL:
kontakt@treeandgoose.pl

Poznaj nasze inne marki wyrobów pościelowych: