Zrównoważona produkcja i dobrostan zwierząt

Zrównoważona produkcja i dobrostan zwierząt

Jakość naszych wyrobów pościelowych zawierających nowy polski puch to wynik odpowiedzialnej i skoordynowanej polityki dotyczącej hodowli Gęsi Białej Kołudzkiej. Ściśle przestrzegamy rygorystycznych przepisów prawa krajowego i unijnego, a nad procesami związanymi z dobrostanem zwierząt czuwa wewnętrzny zespół ekspertów.

Zwracamy szczególną uwagę na dobrostan polskich gęsi. Bez ich dobrych warunków życia, a także pieczołowitego dbania o zdrowie i dobre odżywanie nie byłoby puchu, którym możemy wypełnić naszą pościel. Znakiem rozpoznawczym naszych wyrobów pościelowych jest puch pochodzący od Białej Gęsi Kołudzkiej, która hodowana jest w warunkach naturalnych, zdrowych i bezstresowych. Hodowcy spełniają restrykcyjne normy chowu w ramach certyfikatu DOWNPASS.

Certyfikat DOWNPASS

Standard DOWNPASS gwarantuje wysoką jakość oraz daje pewność, że puch, wykorzystywany jako materiał wypełniający – jest pozyskiwany w sposób etyczny i pochodzi ze ściśle kontrolowanych i identyfikowalnych łańcuchów dostaw.

Standard ten ma na celu globalną promocję prawidłowej, stale kontrolowanej, hodowli gęsi i kaczek. Obejmuje odpowiedzialne pozyskiwanie puchu i pierza. Norma ta dotyczy wszystkich materiałów wypełniających z puchu i pierza. Stosowanych w pościeli (poduszki, kołdry), odzieży (np. kurtki puchowe), czy w produktach outdoor’owych (np. śpiwory).

Wierzymy, że zrównoważona konsumpcja, w której Klient decyduje świadomie, ale i etycznie i mając na względzie ekologię, to dobre rozwiązanie. Nasze wyroby pościelowe to dobry wybór na długie lata.

NAJNOWSZE POSTY

ODWIEDŹ
NASZ SKLEP ONLINE!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FIRMA:
Tree and Goose by Animex

ADRES:
ul. Bonarka 11,
30-415 Kraków, Polska

E-MAIL:
kontakt@treeandgoose.pl

Poznaj nasze inne marki wyrobów pościelowych: