Nie produkujemy. Tworzymy zdrowe sny…

Nie produkujemy. Tworzymy zdrowe sny…

Ile kołder szyjemy w naszej szwalni? Tyle, ile akurat jest potrzebne… Naszym celem jest dostarczyć Klientom produkt nie tylko estetycznie wyglądający, ale przede wszystkim wysokiej jakości. Doświadczone szwaczki sprawnie i z dbałością o najmniejszy detal pracują nad każdą kołdrą i poduszką. W naszej szwalni nie ma pośpiechu, pracy na akord – proces tworzenia wymaga skupienia i spokoju.

Filozofia jakości

Nie szyjemy dla popularnych „sieciówek”, nie skupiamy się na ilościach, nie produkujemy masowo do magazynów. Naturalny puch gęsi to bardzo wymagający surowiec, ale go rozumiemy i szanujemy. W związku z tym, że nasza firma zajmuje się całościowo procesem przetwórczym puchu, możemy go badać i sprawdzać pod względem jakości na każdym etapie. Nasze laboratorium prężnie działa i bada puch – jego pH, wilgotność, zawartość puchu w puchu czy sprężystość, a park maszynowy pozwala nam nie tylko na jego czyszczenie, odpylanie, ale także na wnikliwą selekcję oraz sterylizację, która przekłada się na jego czystość 1000mm oraz hipoalergiczność. Te działania pozwala nam mieć pewność, że nasze wyroby pościelowe są uczciwie wykonane oraz są w kategorii najlepszych na polskim rynku!

20 lat w sypialniach Polaków

Tree&Goose to marka, która od 20 lat jest obecna w sypialniach naszych Klientów. Co równie ważne, często osoby te kupują drugą kołdrę – zazwyczaj letnią, aby dzięki wymianie wydłużyć czas użytkowania tej pierwszej – całorocznej. Takie podejście pozwala zachować kołdrę w bardzo dobrym stanie, a puch w doskonałej kondycji przez 15 lat, a nawet więcej.

Praca nad kolekcją wyrobów pościelowych Tree&Goose to przede wszystkim praca nad uzyskaniem puchu, który stanowi niedościgniony wzór. Nasz puch jest idealnie czysty – odpylony, uprany, idealnie biały – pozbawiony ciemnych elementów, idealnie skomponowany – zawartość puchu w puch to 100%.

NAJNOWSZE POSTY

ODWIEDŹ
NASZ SKLEP ONLINE!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FIRMA:
Tree and Goose by Animex

ADRES:
ul. Bonarka 11,
30-415 Kraków, Polska

E-MAIL:
kontakt@treeandgoose.pl

Poznaj nasze inne marki wyrobów pościelowych: